O nas

LOGIN
Helpdesk • Helpdesk • Helpdesk

USŁUGI I ROZWIĄZANIA IT,
KTÓRE WSPIERAJĄ ROZWÓJ
TWOJEGO BIZNESU

Firma Henwar istnieje na rynku polskim od 1999 r. Od samego początku naszej działalności koncentrujemy się na świadczeniu kompleksowych usług informatycznych oraz dostarczaniu naszym klientom nowoczesnych rozwiązań IT: usług projektowych, wdrożeniowych, serwisowych i doradczych z obszaru teleinformatyki i infrastruktury technicznej.

Lubimy swoją pracę, znamy się na niej i ciągle rozwijamy swoje umiejętności

O firmie

Od ponad 22 lat tworzymy zespół specjalistów i pasjonatów. Lubimy swoją pracę, znamy się na niej. Stale rozwijamy swoje umiejętności i zdobywamy nowe kompetencje.
Cieszymy się ugruntowaną pozycją na rynku, którą zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu oraz wysokiej jakość oferowanych usług IT.

W zakres naszej oferty wchodzi szeroko pojęta obsługa informatyczna w tym outsourcing IT, administrację siecią i serwerami, consulting oraz wdrożenia.

Nasz zespół składa się z doświadczonych i certyfikowanych specjalistów i ekspertów IT w zakresie administracji systemami serwerowymi, zarządzania stacjami roboczymi, budowy i administracji sieci komputerowych, serwisowania komputerów.

Jako jedna z pierwszych firm w Polsce zdecydowaliśmy się wdrożyć standard najlepszych praktyk informatycznych w segmencie małych i średnich przedsiębiorstw.

Nasza oferta zbudowana jest w oparciu o najlepsze kanały dystrybucyjne sprawdzonych, światowych partnerów.

W czym
się specjalizujemy

Koncentrujemy się na świadczeniu usług IT z szerokim zrozumieniem małych i średnich firm.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasi specjaliści profesjonalnie doradzą odpowiednie narzędzia informatyczne, dopasowane do konkretnych wymagań i specyfiki branży Klienta. Cieszymy się uznaniem i zaufaniem wielu klientów.

Służymy wsparciem we wszystkich zagadnieniach i obszarach IT.

Co nas wyróżnia

Model naszej współpracy jest indywidualnie dopasowywany do potrzeb i wymagań Klienta, w oparciu o najnowocześniejsze technologie i przy zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa IT.

Jesteśmy na bieżąco z najnowocześniejszymi trendami technologicznymi i cały czas się rozwijamy i poznajemy nowe rozwiązania, aby móc je wdrażać u naszych Klientów.

Działamy precyzyjnie ponieważ ciągłość działania infrastruktury informatycznej jest w dzisiejszych czasach kluczowa w prowadzeniu biznesu. Zapewniamy fachową analizę potrzeb, konsultacje, przygotowanie i wdrożenie projektu.

W naszej działalności stosujemy metodologię zgodną ze standardami branżowymi ITIL, która opisuje zaawansowane standardy praktyk i schematów działań dotyczących zarządzania usługami informatycznymi.

Nasi Klienci

Firma Henwar powstała w 1999 r. i od ponad 22 lat dostarczamy usługi i rozwiązania informatyczne na najwyższym poziomie, ułatwiając pracę i wspierając prawidłowe funkcjonowanie i rozwój naszych Klientów.

Realizujemy projekty o zróżnicowanej skali i złożoności. Stawiamy na długoterminowe relacje – z niektórymi z naszych klientów współpracujemy już od kilkunastu lat.

Satysfakcja naszych Klientów i rzetelność w biznesie są dla nas priorytetem.

Wśród naszych klientów są firmy z wielu branż:

  • Rachunkowość i doradztwo podatkowe
    (biura rachunkowe i podatkowe, biura doradztwa prawnego)

  • Państwowa i prywatna opieka zdrowotna (szpitale, przychodnie, kliniki, poradnie medyczne, zakłady opieki specjalistycznej, krwiodawstwo,)

  • Finanse i bankowość (banki, biura maklerskie)

  • Firmy produkcyjne i projektowe

  • Jednostki administracji publicznej i instytucje państwowe

  • Telekomunikacji (firmy telekomunikacyjne)

  • Produkcja przemysłowa (budownictwo, transport itp.)

Realizujac projekty dla naszych klientów korzystamy z technologii opracowanych przez renomowanych producentów.

Partnerzy

Jakość naszych usług jest potwierdzona wieloma certyfikatami i partnerstwami technologicznymi największych firm światowego rynku teleinformatycznego oraz globalnych dostawców sprzętu i oprogramowania.
Realizujac projekty dla naszych klientów korzystamy z technologii opracowanych przez renomowanych producentów:

Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży
i porozmawiaj z nami o swoim projekcie!

Działalność charytatywna

Henwar od wielu lat wspiera działalność Fundacji Mam Marzenie. Misją tej fundacji jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu.

Mamy ogromny zaszczyć spełniać marzenia chorych dzieci dając im chociaż na chwilę sposobność na zapomnie o cierpieniu, wnieść w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

Skip to content